Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Absolute Organic

Kosmetyki Absolute Organic są marką produkowaną przez izraelską firmę B.4.U. (Be For You) Ltd. Company.

Kosmetyki Absolute Organic są marką produkowaną przez izraelską firmę B.4.U. (Be For You) Ltd. Company. B.4.U. to rodzinna firma założona w 1999 roku, zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków wielu linii, opartych w  na składnikach naturalnych.

Absolute Organic to linia certyfikowanych kosmetyków organicznych, w której każdy produkt zawiera 60-90% składników organicznych. Ilość procentowa organicznych składników zawartych w tych produktach jest znacznie wyższa niż standard ECOCERT, który jest gwarantem organiczności produktów.
Wszystkie produkty tej linii posiadają certyfikat ECOCERT.


Kosmetyki Absolute Organic są najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających najlepszego stosunku jakości do ceny -  w średniej kategorii cenowej produktów wyższej jakości.


Produkty Absolute Organic wzbogacone są w Szałwię – bogate źródło roślinne kwasów OMEGA 3 i OMEGA 6, będące naturalnym składnikiem wzmacniającym strukturę skóry i regulującym niedobór odżywczy cery.


Zawierają także aktywny składnik Nectapure, który jest znaną mieszanką ekstraktów z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich, starannie dobranych ze względu na ich właściwości przeciwdziałające szkodliwemu efektowi zanieczyszczenia skóry oraz chroniące ją przed stresem tlenowym.


Znakomite połączenie aktywnych składników: kwasy OMEGA 3 i OMEGA 6 oraz znanych ekstraktów z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich jest prawdziwym dobrodziejstwem dla skóry.


W dzisiejszych czasach coraz więcej konsumentów preferuje produkty organiczne, które nie zawierają składników syntetycznych i chemicznych. Jednakże, jeśli chodzi o właściwości przeciwdziałania starzeniu się w odniesieniu do kosmetyków zaawansowanych syntetycznie, konsumenci nie idą tak łatwo na kompromis. Rozwój technologiczny ostatniego czasu pozwolił niektórym wiodącym laboratoriom na świecie, na wytworzenie zaawansowanych certyfikowanych organicznych i naturalnych składników przeciwdziałających starzeniu się skóry. Zawierające min 90 % organicznych substancji produkty Absolute Organic są najlepszymi organicznymi produktami opracowanymi na bazie najbardziej innowacyjnych i silnie aktywnych składnikach hamujących proces starzenia się skóry. Jakość i korzystny wpływ tych składników udowodniono za pomocą testów skuteczności. Dzięki tym właśnie składnikom Absolute Organic jest w stanie przedstawić najbardziej innowacyjne organiczne produkty i osiągnąć następujące cele:  • Zmniejszyć głębokość zmarszczek, drobnych bruzd i innych oznak starzenia się skóry

  • Zwiększyć jędrność skóry, tak aby miała młodzieńczy wygląd

  • Zwiększyć syntezę kolagenu

  • Utrzymywać naturalny poziom nawilżenia skóry

  • Działać przeciwutleniająco i chronić skórę przed szkodliwymi promieniami UV

  • Zmniejszać ilość sebum w skórze tłustej.


 


 Te niezwykle skuteczne składniki wraz z delikatną i pielęgnującą konsystencją oraz łatwo wchłaniającą się formułą tworzą jedyny w swoim rodzaju organiczny asortyment produktów przeciwdziałających starzeniu się skóry, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


 


Seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych Absoulte Organic opiera się na bazie różnorodnych aktywnych składników, dających pełne i wszechstronne efekty.Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.