Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Scandia Cosmetics

Firma Scandia Cosmetics SA obecna jest na polskim rynku kosmetycznym od 1983.

Firma Scandia Cosmetics SA obecna jest na polskim rynku kosmetycznym od 1983 najpierw jako spółka joint venture z udziałem kapitału szwedzkiego. Wówczas jej głównym profilem działalności była produkcja kosmetyków – upiększających, perfumeryjnych i pielęgnacyjnych. W 1991 roku firma została przekształcona w spółkę akcyjną ze 100% udziałem kapitału polskiego kontynuowano dobre tradycje produkcyjne rezygnując jednakże z kosmetyki kolorowej na korzyść rozwinięcia produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Dziś z dumą możemy stwierdzić, że przez 30 lat udowadniamy, iż najnowsze osiągnięcia światowej kosmetyki mogą być łatwo dostępne dla polskich klientów.


Długoletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, oraz obserwacja zmieniających się trendów sprawiła, że postanowiliśmy skorzystać ze skarbca natury i inspiracje do produkcji kosmetyków czerpiemy z natury. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów na produkty naturalne, firma stworzyła nową markę „The Secret Soap Store” oferującą kosmetyki naturalne do mycia, kąpieli i pielęgnacji. Konsekwentnie podążamy tą drogą odkrywając wciąż na nowo nieprzebrane bogactwa przyrody. Wykorzystując naturalne oleje z roślin egzotycznych, ekstrakty kwiatowe, ziołowe i owocowe mamy poczucie, że produkty jakie oferujemy Państwu są najwyższej klasy.


Ofertę handlową firmy stanowią wszechstronnie przebadane, najwyższej jakości  • kosmetyki kąpielowe jak mydła naturalne, bio mydła, sole i kozie mleko do kąpieli, kremo - żele i płyny pod prysznic na bazie solanki jodowo-bromowej, olejki.

  • kosmetyki pielęgnacyjne jak kremy do twarzy, kremy pod oczy, kremy do rąk, kremy do stóp, maseczki do twarzy z borowiną, z glinką białą, glinką zieloną, olejkiem arganowym, peelingi, masła i eliksiry do ciała.


Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, jak również estetyka opakowania, w dużej mierze oparta na naturze i ekologii. Wszystkie kosmetyki produkowane przez Scandia Cosmetics SA są wytwarzane według naszych pomysłów, własnych receptur, zgodnie z zachowaniem dobrej praktyki produkcyjnej i spełniającymi wszystkie wymagania obowiązujących przepisów prawnych.
Są neutralne ekologiczne, nie testowane na zwierzętach, nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie.


Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy własną linię do produkcji mydła.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.