AKCESORIA

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Chusteczki z balsamem Zobacz większe

Suche chusteczki bambusowe z balsamem

ZZ3

Nowy produkt

40 sztuk/opakowanie, 3-warstwowe, rozmiar 1 chusteczki: 190 x 130 mm

Certyfikat FSC , Certyfikat VEGAN

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


4,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Suche chusteczki z balsamem firmy Zuzii, jest to produkt w którym, połączono dobroczynne działanie bambusa z aloesem, gliceryną oraz olejkami z jojoby i winogron. Podobna kompozycja nie jest dziełem przypadku – otóż okazuje się, że kompilacja powyższych składników idealnie współgra ze sobą, podnosząc niejako walory zdrowotne każdego z wymienionych komponentów świetnie się uzupełniając. W efekcie końcowym suche chusteczki higieniczne są idealne dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Chusteczki posiadają wszelkie certyfikaty uwiarygadniające tytuł produktu przyjaznego ludziom i środowisku naturalnemu oraz zachowują prozdrowotne właściwości w bambus niejako wpisane. Nieskromnie możemy stwierdzić, że oddajemy w ręce Państwa chusteczki idealnie ,,skrojone na miarę’’ naszych czasów oraz potrzeb. Zachęcamy do ich zakupu oraz czerpania z dobrodziejstw natury zaklętych w bambusową bibułkę.


Kompozycja:

  • Aloes -w połączeniu z gliceryną tworzy swoisty balsam, który działa ochronnie na skórę.
  • Gliceryna roślinna zastosowana w produkcji chusteczek koi naskórek, poprzez delikatne zmiękczanie go i wygładzanie. Dzięki temu zmniejsza suchość skóry, niweluje szorstkość, pękanie i podrażnienia wszelkiego pochodzenia.
  • Olej z pestek winogron - Badania medyczne wykazują, że zastosowanie tego olejku na skórę przyspiesza proces gojenia się ran a także dobrze wpływa na walkę ze zmianami dermatologicznymi o rozmaitej etiologii.

Opinie

Napisz opinię

Suche chusteczki bambusowe z balsamem

Suche chusteczki bambusowe z balsamem

40 sztuk/opakowanie, 3-warstwowe, rozmiar 1 chusteczki: 190 x 130 mm

Certyfikat FSC , Certyfikat VEGAN