AKCESORIA

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Wyprzedaż! Chusteczki bambusowe kieszonkowe Zobacz większe

Chusteczki bambusowe kieszonkowe

ZZ4

Nowy produkt

8 paczuszek po 8 sztuk / opakowanie, 3-warstwy, rozmiar 1 chusteczki: 203 x 205 mm

Certyfikat FSC , Certyfikat VEGAN

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


7,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chusteczki bambusowe kieszonkowez firmy Zuzii. Nasz produkt z natury wykazuje dobroczynne działanie na błony śluzowe człowieka; łagodzi stany zapalne, zwalcza bakterie, wirusy i grzyby jak również przyspiesza gojenie zmienionych chorobowo tkanek. Dzięki temu, iż nasze wyroby z bambusa są wolne od nawozów, pestycydów, środków zapachowych, substancji wybielających na bazie chloru, bisfenolu A (B.P.A.) oraz wielu innych alergenów, zmniejszają podrażnienia u osób o wrażliwej skórze jak i skłonnych do uczuleń.

Bambus stanowi doskonałe panaceum na komplikacje związane z nieżytem górnych dróg oddechowych. Delikatna, ale wytrzymała bibułka bambusowa nie wydziela pyłu, który bardzo często prowadzi do zaognienia stanów zapalnych, nie drażni i nie wchodzi w interakcje z błonami śluzowymi, wręcz przeciwnie – subtelnie je nawilża i powleka drogocenną substancją zwaną bamboo kun*.

Znakomicie wchłania wilgoć, przy czym pozostawia skórę przyjemnie chłodną i optymalnie natlenioną. Niezwykle istotną w wypadku produktów bambusowych kwestią jest fakt, iż nie tracą swoich cennych składników nawet po wielokrotnym wykorzystaniu. Okazuje się, że aby zniwelować dobroczynne działanie bambusowej bibułki, należałoby blisko 100 razy wypłukać ją w czystej wodzie. Zatem – używajmy chusteczek ZUZii bez obaw i ,,na zdrowie!’’

Opinie

Napisz opinię

Chusteczki bambusowe kieszonkowe

Chusteczki bambusowe kieszonkowe

8 paczuszek po 8 sztuk / opakowanie, 3-warstwy, rozmiar 1 chusteczki: 203 x 205 mm

Certyfikat FSC , Certyfikat VEGAN