Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Butelka "Balony" bez BPA Zobacz większe

Butelka plastikowa bez BPA - wzór "Balony"

EQ1

Nowy produkt

 

400 ml

 

 

  

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


46,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Butelka plastikowa bez BPA firmy EQUA. Wzór "Balony" pochodzi z najnowszej kolekcji Illusion. Wystarczy wlać wodę i podziwiać złudzenie optyczne jakie tworzą umieszczone na ściance rysunki.  BPA jest niebezpieczną substancją rakotwórczą, a także wywołującą alergie i zaburzenia hormonalne. Butelki EQUA są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego Eastman Tritan™, który w całości ulega biodegradacji. Produkcja wody butelkowanej powoduje regularną emisję toksyn do atmosfery, Ty napełniając ją samodzielnie wpławasz na własne zdrowie jak również środowisko. Firma EQUA przekazuje 10% swojego zysku organizacjom ekologicznym, propagującym ochronę środowiska i zdrowy tryb życia. Kupując butelkę EQUA Ty też przyczynisz się do wspierania kampanii na rzecz ekologii w Europie.  Nazwa EQUA pochodzi od słów ECO i AQUA. Została stworzona przez ludzi, dla których środowisko naturalne oraz zdrowie każdego człowieka nie są obojętne. Dedykowane są głównie dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz żyjących w zgodzie z naturą.


 

Sposób użycia:

Butelkę można zapełnić zarówno zimnymi jak również gorącymi napojami.  Bez obaw możesz napełnić ją ulubioną kawą, herbatą czy gorącą czekoladą. Najwyższa jakość materiału, z którego została wykonana, czyni butelkę EQUA odporną na temperaturę do 100 °C.


 

Kompozycja:

 FREE BPA - butelki nie zawierają BPA czyli Bisphenol A jest niebezpieczną substancją chemiczną, która powszechnie występuje w jednorazowych opakowaniach spożywczych oraz butelkach do wody. BPA utwardza plastik ale również przenika do zawartości opakowania. Może powodować raka piersi, alergie i zaburzenia hormonalne

 


 

Składniki (INCI):


Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego Eastman Tritan™, które w całości ulega biodegradacji.


 

Produkt:

 

  •  biodegradowalny
  •  bezpieczny dla zdrowia i środowiska
  •  do gorących i zimnych napoi
  •  nie zawiera BPA
  •  przeznaczony do mycia w zmywarce
  •  odporny na temperaturę do 100 %

Opinie

Napisz opinię

Butelka plastikowa bez BPA - wzór "Balony"

Butelka plastikowa bez BPA - wzór "Balony"

 

400 ml