ŚRODKI CZYSTOŚCI

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Płyn do mycia naczyń w zmywarce MIĘTOWY Zobacz większe

Proszek do zmywarki

EF18

Nowy produkt

860 ml (43 myć)

 

 zmywarki

Więcej szczegółów

Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


38,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bardzo skuteczny i wydajny płyn do zmywarek (zamiast tabletek) firmy Ekos. Proszek do zmywarek bez chloru i fosforanów skutecznie usuwa zanieczyszczenia już w temperaturze 40°C. Jego formuła opiera się na łatwo biodegradowanych składnikach, które nie naruszają środowiska naturalnego. Naturalne enzymy wchodzące w skład proszku usuwają z naczyń osady i zaschnięte resztki jedzenia. Składniki wybielające pomagają pozbyć się przebarwień po kawie, herbacie i winie.


Sposób użycia:

Aby zminimalizować zużycie wody i prądu oraz zanieczyszczenie środowiska, włączaj zmywarkę przy pełnym załadunku i na minimalnej temperaturze (40°C). Nie przekraczaj zalecanej jednorazowej dawki preparatu - wówczas proszek do zmywarek wystarcza na 43 cykli mycia. Nadaje się do stosowania we wszystkich zmywarkach automatycznych. Przed uruchomieniem zmywarki upewnij się, że w pojemnikach znajdują się sól i nabłyszczacz.


Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Skład (INCI):

5%-15%: związki wybielające na bazie tlenu; mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne; enzymy, kompozycja zapachowa

Opinie

Napisz opinię

Proszek do zmywarki

Proszek do zmywarki

860 ml (43 myć)

 

 zmywarki

Produkty powiązane