ŚRODKI DO PRANIA

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Kapsułki do prania non-bio Zobacz większe

Kapsułki do prania non-bio

EZ20

Nowy produkt

 

 

20 szt. w opakowaniu (600 g)

Certyfikaty:

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


51,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kapsułki do prania non-bio firmy Ecozone.

Niebiologiczne – bez enzymów


Delikatne dla skóry


Rozpuszczalna powłoka


Zapewniają głębokie czyszczenie, usuwają trudne plamy , nadają miękkość, doskonałe rezultaty przy minimalnym czasie prania i wysiłku. Już jedna kapsułka pozostawi ubrania czyste, świeże i bez osadów. Odpowiednie do rzeczy białych i kolorowych, formuła non bio Ecozone została opracowania w celu uzyskania świetnych rezultatów w praniu jednocześnie będąc delikatną dla skóry – stworzone dla skóry wrażliwej i delikatnej. Naturalna formuła wyczyści brud pozostawiając ubrania pięknie pachnące. Pojemnik jest wielokrotnego użycia i ma wieczko trudne do otwarcia dziecięcymi paluszkami.


Bez bałaganu, rozlewania, odmierzania, po prostu dodaj kapsułkę do bębna. Bez optycznych rozjaśniaczy. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. 


 

Sposób użycia:

1.  Umieść jedną kapsułkę w bębnie, następnie włóż ubrania. Pierz jak zwykle
2. Użyj 1 kapsułki dla normalnego załadunku w przypadku miękkiej/średnio twardej wodzie
3.  Użyj 2 kapsułek dla dużych zabrudzeń lub jeśli posiadasz twardą wodę.


Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dotykać suchymi rękami. Nie przekłuwać ani otwierać kapsułek. Nie umieszczać w szufladzie urządzenia. Nie używać do mycia rąk. Nie używać do prania wstępnego. Nie prać tkanin odpornych na płomienie powyżej 50 stopni C. Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
Szkodliwe po połknięciu. Powoduje podrażnienie skóry. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku połknięcia niezwłocznie wezwać lekarza. Pozbyć się zawartości/ opakowania zgodnie z lokalnymi regulacjami.


 

Składniki (INCI):

benzenesulfonic acid, mono c10-13-alkyl derivs., compounds with ethanolammine, fatty acids, vegetable oil compounds, propylene glycol, alcohol c10 - c18 ethoxylate, aqua, glycerin, ethanol, dtpmp, perfume, isopropanol, sodium sulphite


 

Produkt:

  • naturalny
  • biodegradowalny
  • bez konserwantów
  • bez fosfatów

Opinie

Napisz opinię

Kapsułki do prania non-bio

Kapsułki do prania non-bio

 

 

20 szt. w opakowaniu (600 g)

Certyfikaty:

Produkty powiązane