ŚRODKI DO PRANIA

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Listki do prania o zapachu ŚWIEŻOŚĆ, hypoalergiczne - do KOLORU i BIELI

Nowy produkt

 

 

 

Certyfikat:

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


35,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Listki do prania ubrań białych i kolorowych firmy Dizolve, o zapachu: świeżość, dostępne są również w wariancie bezzapachowym (tutaj). Twórcom Dizolve przyświecał jeden cel: stworzyć produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Listki do prania to świetna alternatywa dla ciężkich żeli i proszków, które są uciążliwe w transporcie i przechowywaniu. Przede wszystkim, Dizolve to sama esencja środka piorącego - nie zawiera sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników.  To produkt niezwykle skuteczny w działaniu, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie. Mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże. Dodatkowym atutem jest to, że listki są produktem nisko pieniącym się.  Producenci pralek o wysokiej wydajności (HE) zalecają stosowanie preparatów nisko pieniących, które są specjalnie wyznaczone jako HE-kompatybilne. Dizolve używa formuły, która jest optymalna dla wszystkich typów pralek. Inne środki czyszczące, które produkują dużo piany, zazwyczaj zawierają środki produkujące mydliny, które nie zwiększają mocy piorącej – są dodane głównie w celach efektu wizualnego.

Dizolve to przede wszystkim produkt EKOnomiczny i EKOlogiczny – nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki. Ekonomiczność listków do prania Dizolve polega na wyeliminowaniu marnotrawstwa w postaci nadmiernego dawkowania proszków lub płynów. Listki do prania Dizolve zawierają w swej rewolucyjnej formule związki, które sprawiają że pranie jest przyjemnie miękkie. Dodatkowo, Dizolve Zapach Świeżości nadaje praniu miły, delikatny zapach. Drugim aspektem potwierdzającym, że są ekonomiczne to sposób ich transportu. Do przewiezienia 3000 opakowań wystarczy mały samochód, a nie tak jak w przypadku ciężkich proszków – duża ciężarówka. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce. Dizolve to listek, cienki jak kartka papieru, który wygodnie, zależnie o ilości prania można podzielić na mniejsze kawałki. 

Korzyści:

 • 1 listek = 1 pranie (5 kg)
 • całkowicie się rozpuszcza
 • łatwe dozowanie
 • kompaktowy rozmiar
 • produkt hipoalergiczny
 • produkt ekologiczny i ekonomiczny
 • odpowiedni do prania ręcznego
 • do prania w ciepłej lub zimnej wodzie
 • ułatwia prasowanie
 • nie wymaga użycia dodatkowych środków zmiękczających i nadających zapach
 • Dizolve to nie proszek, dzięki temu nie rozsypuje się, nie przynosi strat związanych z nadmiernym dawkowaniem oraz jest dużo łatwiejszy w transporcie oraz przechowywaniu
 • zawiera  nową formułę, która radzi sobie lepiej z brudem aniżeli tańsze odpowiedniki zawarte w proszku. Z tego powodu listek Dizolve waży 3g, a jedna dawka proszku wysokiej jakości - 40 g
 • listek Dizolve pozostawia pranie naturalnie, przyjemnie miękkie i pachnące, natomiast do proszków trzeba dodać środek zmiękczający, aby uzyskać ten sam efekt 
 • bezpieczny dla naszego zdrowia – nie zawiera tylu szkodliwych substancji co proszki, dodatkowo nie zawiera też alergenów
 • bezpieczny dla wełny, bawełny, a także odzieży sportowej, która zawiera specjalny syntetyczny materiał odprowadzający wilgoć.

DLA ALERGIKÓW I WRAŻLIWEJ SKÓRY

Codziennie jesteśmy narażani na kontakt z tysiącami różnych składników chemicznych zawartych w jedzeniu, kosmetykach czy środkach do prania. Postęp i rozwój cywilizacyjny nierozerwalnie wiąże się z coraz większą ilością składników chemicznych, którymi szkodzimy nie tylko sobie, ale także otoczeniu. Na każdym kroku spotykamy składniki chemiczne, które uczulają, powodują wysypki, swędzenie i szkodzą naszemu zdrowiu. Niestety, alergie na konserwanty i środki chemiczne zawarte np. w detergentach do prania zdarzają się coraz częściej.

W listkach DIZOLVE nie zastosowano żadnych wypełniaczy, rozpuszczalników czy parabenów. Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego). Produkt jest przyjazny alergikom i osobom z wrażliwą skórą. Przejrzysty skład, zawierający tylko środki odpowiedzialne za usuwanie plam oraz wygodna forma listka sprawiają, że produkt cieszy się szerokim powodzeniem wśród wszystkich, którzy do tej pory musieli spędzać długie chwile przy sklepowych półkach, przeglądając listę składników proszków do prania. 

Do listków do prania DIZOLVE nie dodano żadnych substancji, których jedynym zadaniem miałby być efekt wizualny produktu. Listek do prania Dizolve to sama esencja preparatu piorącego. Naszym celem nie jest, tak jak w przypadku wielu innych światowych koncernów środków czystości, przyciąganie klienta ładnym wyglądem i pięknym zapachem – zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie produktu dla skóry i dla całego środowiska. 

Dizolve to krok naprzód w dziedzinie rozwoju detergentów i stanowcza odpowiedź na coraz większą liczbę alergii w społeczeństwie. Oferujemy Państwu produkt całkowicie bezpieczny, który staje się przełomem w środkach do prania dostępnych na światowym rynku.

Listki do prania Dizolve posiadają badania potwierdzające hipoalergiczność.

hand-strip

DLA DZIECI

Skóra dziecka jest znacznie cieńsza i bardziej wrażliwa na kontakt z czynnikami zewnętrznymi, niż skóra dorosłego człowieka. Mniejsza liczba gruczołów łojowych, czy też brak szczelnego płaszcza lipidowego sprawia, że niemowle staje się naturalnie bardziej podatne na wszelkie sztuczne środki, zawarte np. w proszkach do prania. Dlatego też już od urodzenia należy specjalnie zadbać o skórę najmłodszych.

Wiele standardowych proszków do prania zawiera sztuczne barwniki, czynniki drażniące, które szybko mogą podrażnić wrażliwą skórę naszej pociechy. Listki do prania DIZOLVE zostały stworzone z myślą o tych najmłodszych, aby dbać o ich bezpieczeństwo. Listki nie zawierają sztucznych wypełniaczy i spulchniaczy, dostępna jest także wersja bezzapachowa produktu, dla osób szczególnie wrażliwych.
Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego). Wraz z hipoalergicznością, w parze idzie niezwykła skuteczność tego produktu. Po upraniu z listkiem Dizolve pranie jest czyste oraz naturalnie miękkie.

Dizolve nie podrażnia skóry dziecka, tym samym nie narażając go na ryzyko alergii w późniejszych latach życia. Dużą jego zaletą jest także fakt, że jest przyjazny dla środowiska i nie stwarza zagrożenia dla naszego otoczenia. Jest biodegradowalny i bezpieczny dla zbiorników septycznych.

dziewczyna

Czy wiesz że... jeśli wszyscy używalibyśmy listków do prania Dizolve roczne eko-oszczędności byłyby ogromne:

 • Zostałoby wyeliminowane prawie 1 miliard plastikowych butelek (tak, miliard!), z czego 700 mln sztuk ląduje na wysypiskach śmieci,
 • Oszczędność paliwa zużywanego przez samochody ciężarowe do transportu dużych żeli i proszków i w związku z tym pomniejszenie emisji CO2 równałoby się likwidacji zanieczyszczeń wydzielanych przez 27 milionów samochodów jednego dnia, lub posadzenia 9 milionów drzew.


Wyprodukowano w Kanadzie. 
Sposób użycia:

 1. Oderwij listek.
 2. Najprościej umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent
 3. Włóż pranie do pralki.
 4. Włącz cykl prania.

Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania.*

* 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków

Wskazówka: By uzyskać najlepsze efekty, wykonuj pranie jak dotychczas, oddzielając tkaniny białe od kolorowych. W przypadku plam, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie żaden detergent, użyj ekologicznego odplamiacza (tutaj).
Standard-HE-Cold-water-EN550
Nie wymaga stosowania płynu do płukania!Składniki (INCI):

 • gliceryna warzywna: zmiękczacz pochodzenia roślinnego
 • skrobia: ma za zadanie przyspieszenie procesu biodegradacji
 • PVA: stabilizator, ulęgający pełnej biodegradacji
 • lekki olej mineralny: nieszkodliwy środek zmiękczający i ułatwiający odplamianie
 • substancja konserwująca listek
 • cocamidopropyl betaine: na podstawie oleju kokosowego; biodegradowalny, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) i substancja pianotwórcza
 • alkilopoliglikozyd: pochodzenia roślinnego; biodegradowalny, niejonowych środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący)
 • sodium coco sulfate: pozyskany z oleju kokosowego, biodegradowalny środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) i i substancja pianotwórcza
 • glicerydy, coco mono i di etoksylowane: roślinopochodny biodegradowalny niejonowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący)
 • glukonian sodu: pochodzący z roślin biodegradowalny środek zmiękczający wodę, który zapobiega ponownemu osadzaniu brudu na tkaninie po usunięciu w czasie prania
 • tlenek laurylodimetyloaminy: biodegradowalny niejonowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) pochodzenia roślinnego a zarazem stabilizator piany
 • glikol heksylenowy: biodegradowalny emulgator
 • kwasy sulfonowe, C14-16-alkan hydroksy i C14-16-alken, sole sodowe: biodegradowalne środki do czyszczenia (surfaktant)
 • octyl siarczan sodu: biodegradowalny anionowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący)
 • mieszanka zapachowa (nie używane w wariancie bezzapachowym): naturalne olejki eteryczne i składniki syntetyczne, hipoalergiczne i nietoksyczne
 • pozostałości wody


 

Produkt:

 • nie zawiera parabenów
 • nie zawiera fosforanów
 • żadnych dodanych barwników
 • nie zawiera wybielaczy chlorowych
 • nie zawiera 1,4-dioksanu (stosowany jako rozpuszczalnik)
 • łatwo ulega biodegradacji zgodnie z OECD 301D
 • bezpieczny dla zbiorników septycznych
 • hipoalergiczny, certyfikowane przez niezależnych dermatologów
 • produkt wegański: brak składników zwierzęcych lub badanych na zwierzętach przez nas lub naszych dostawców

Opinie

Napisz opinię

Listki do prania o zapachu ŚWIEŻOŚĆ, hypoalergiczne - do KOLORU i BIELI

Listki do prania o zapachu ŚWIEŻOŚĆ, hypoalergiczne - do KOLORU i BIELI

 

 

 

Certyfikat:

Produkty powiązane