Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: ÜBERWOOD®

ÜBERWOOD® wykorzystuje odwieczną moc sosny oraz wiedzę, aby przekształcić ją w nowoczesne produkty do pielęgnacji skóry i włosów. Ponieważ sosna może więcej!

Sosna ma umiejętności, których możemy się stale uczyć i z których codziennie korzystać. Jej twardziel wytwarza coś wyjątkowego: substancje, które wzmacniają i chronią drzewo od wewnątrz. Twardziel sosny zawiera około 80 pojedynczych substancji, w tym flawonoidy, olejki eteryczne, aminokwasy i pierwiastki śladowe. Badania wykazały, że drewno to ma właściwości antybakteryjne i zostały one wykorzystane przez firmę. Wyciąg z twardzieli sosny zawarty we wszystkich produktach ÜBERWOOD® - chroni i pielęgnuje skórę głowy, łagodzi podrażnioną i zestresowaną skórę oraz wzmacnia jej barierę ochronną.

Ekstrakt jest wyłącznie roślinny i nie zawiera żadnych dodatków. Osiąga się to poprzez zastosowanie złożonego, opatentowanego procesu ekstrakcji składników aktywnych z twardzieli sosny.

Naturalny. Ekologiczny. Przekonywujący.


Marka ÜBERWOOD® reprezentuje holistyczne i zrównoważone podejście - od zawartości po opakowanie. Prawdziwe piękno jest zawsze kwestią naturalności. Działają z wyraźną świadomością życzeń ludzi i natury. Poprzez inteligentne wykorzystanie sił przyrody i rozważne obchodzenie się z jej zasobami dają szansę na złożenie oświadczenia; „TAK, żyję w świadomej harmonii ze sobą i otoczeniem. TAK, cieszę się każdą chwilą!”


Ale nie tylko o tym rozmawiamy się w tej firmie, która chce coś zmienić. ÜBERWOOD® spełnia również w praktyce zaawansowane wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju i ekologii. Do pakowania wykorzystują odnawialne moce ich lokalnego drewna, ponieważ przetwarzanie drewna sosnowego i iglastego znacznie zmniejsza ilość ropy naftowej potrzebnej do produkcji.


Oprócz tego drewno jako część opakowania oszczędza do 40% ropy naftowej. Użyte drewno pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa. Opakowanie zawiera wyjątkową twardziel sosny.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji