DZIECKO I MAMA

Najczęściej kupowane

DZIECKO I MAMA
Naturalne i ekologiczne kosmetyki dla dzieci - bezpieczna i skuteczna pielęgnacja.
Kosmetyki dla dzieci oferowane w naszym sklepie są bezpieczne i skuteczne w codziennej pielęgnacji. Dziecko od pierwszych chwil życia zależne jest od troski i opieki rodziców. Naturalność, którą mają w dniu narodzin tak łatwo naruszyć i utracić sięgając po nieodpowiednie kosmetyki dla dzieci począwszy od higieny po środki piorące i dezynfekujące. Naturalne kosmetyki dla dzieci nie zawierają szkodliwych substancji np. parabenów, SLS, PEG. Tworzone są w zgodzie i w harmonii z przyrodą, by wspierać piękno i rozwój naszych dzieci, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami i bakteriami. Kosmetyki dla dzieci oferowane w naszym sklepie nie uczulają, nie powodują podrażnień. Nadane im wysokiej klasy certyfikaty to nie tylko 100 proc. gwarancji, że zostały stworzone z ekologicznych i naturalnych składników, ale również są bezpieczne dla dziecka od pierwszego dnia życia. W ofercie naszego sklepu dostępne są kosmetyki dla dzieci jak również ich mam. Wśród dostępnych kosmetyków dla dzieci są żele i mleczka do kąpieli, balsamy i oliwki, a także produkty do włosów. Wszystkie w 100% naturalne, BIO i ECO co potwierdzają liczne certyfikaty

DZIECKO I MAMA Jest 94 produktów.

Podkategorie

 • STREFA MAMY
  Naturalne i ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji dla Kobiet w ciąży.Świadomość i troska towarzyszą Kobietom każdego dnia, szczególnie wtedy gdy ponoszą odpowiedzialność nie tylko za siebie ale również za swoje dziecko. Czy to w trakcie ciąży, czy w okresie połogu, jak również każdego dnia gdy dziecko rośnie. Kosmetyki naturalne i ekologiczne to bezpieczeństwo i świadomy wybór. Liczne certyfikaty potwierdzają ich ekologiczne źródło pochodzenia i naturalny skład. Kosmetyki są nieuczulające, nie zawierają parabenów i sztucznych, szkodliwych składników. Kosmetyki BIO i ECO to najdoskonalsze rozwiązanie nie tylko dla osób uczulonych, ale również dla tych które cenią sobie bezpieczeństwo i skuteczność. Bądź Eco nie tylko dla siebie ale również dla swojego dziecka, dokonuj każdego dnia słusznych wyborów tak by wspierać i chronić swoją Rodzinę. W ofercie naszego sklepu dostępne są kosmetyki naturalne i ekologiczne wspierające piękno każdego dnia. Wspierają walkę z rozstępami - częstym problemem kobiet w ciąży.
 • PIELĘGNACJA
  Naturalne i ekologiczne kosmetyki antyalergiczne do pielęgnacji dzieci i niemowląt. mają właściwości antyalergiczne. Kosmetyki antyalergiczne mogą stosować dzieci, które każdego dnia borykają się z alergią jak również te, które tego problemu nie mają. Rodzic może być spokojny, że kosmetyk antyalergiczny jest bezpieczny dla jego dziecka, a co za tym idzie nie wywoła niepożądanych reakcji skórnych. Ekologiczne kosmetyki antyalergiczne posiadają liczne certyfikaty potwierdzające, że nie wywołują reakcji alergicznych od pierwszego dnia życia dziecka. Pochodzą z ekologicznych rejonów, wytwarzane są tylko z roślinnych składników, bez dodatków parabenów i innych niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Osoby z nadwrażliwą jak również z "normalną" skórą przekonają się, że te kosmetyki będą dla nich łagodniejsze niż te nie-hipoalergiczne. W ofercie naszego sklepu dostępne są produkty zmniejszające objawy alergii, jak również zapobiegające jej. Oferujemy produkty, które zarówno pielęgnują skórę w trakcie kąpieli, jak również mają właściwości myjące i nawilżające na długie godziny. Oferujemy również pasty bez fluoru, chusteczki którymi można przemywać delikatną skórę buziaków naszych dzieci. Osoby z alergią docenią nie tylko ich właściwości, ale również konsystencję kosmetyków, ich naturalny zapach. Skóra naszego dziecka dzięki nim pozostanie zdrowa i odpowiednio zabezpieczona przed wysuszeniem.
 • AKCESORIA
  Naturalne i ekologiczne akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji i troski o nasze Dzieci. W ofercie naszego sklepu dostępne są: naturalne myjki do ciała; gryzaczki przynoszące ulgę każdego dnia w okresie ząbkowania; przybory do nauki jedzenia; butelki bez zawartości BPA - związku chemicznego, uznanego za rakotwórczy, który przenika nawet do zimnej wody; naturalne szczoteczki bambusowe również bez zawartości BPA. Akcesoria nie wywołują reakcji alergicznych, są bezpieczne w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Dzieci mogą się nimi bezpiecznie bawić, brać do buzi. Zatroszczmy się nie tylko o dietę naszych Pociech, kosmetyki którymi je pielęgnujemy ale również o to czym się bawią lub towarzyszy im każdego dnia. Świadomy wybór to wybór naturalnych i ekologicznych rozwiązań. Bądź ECO i BiO każdego dnia.
 • ŚRODKI CZYSTOŚCI
  Naturalne i ekologiczne preparaty do prania (proszki, płyny, odplamiacze), czyszczenia powierzchni z którymi kontakt ma dziecko, a także zabawek, butelek. Każdego dnia nasze dziecko narażone jest na kontakt z niebezpieczną chemią, preparaty oferowane w naszym sklepie to gwarancja, że jej nie zawierają. Oprócz słów producentów potwierdzają to liczne certyfikaty. Produkty są w 100% pochodzenia roślinnego, skutecznością nie ustępują tym które oferowane są na półkach sklepowych. Wyróżnia je jednak to, że w kontakcie ze skórą nie wywołują reakcji alergicznych i są nieuczulające. Są bezpieczne również wtedy gdy produkty oczyszczone nimi trafią do buzi dziecka. Bądź EKO i BIO nie tylko wtedy gdy wybierasz posiłki dla dziecka czy środki do pielęgnacji.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 94 elementów