Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: PIL'ATEN

Firma została stworzona przez kobietę dla kobiet. Zhu Zhi Qin, tworząc linię wyjątkowych kosmetyków, zrealizowała marzenie o wysokiej klasy gamie wyjątkowych produktów do pielęgnacji skóry. Produkty wyróżnia bezbłędność z zakresu rozjaśniania, matowania, rozświetlania, nawilżania i ujędrniania cery. Wszystkie to jest możliwe dzięki wykorzystaniu przez markę naturalnych składników, takich jak aloes, algi azjatyckie, kolagen morski czy węgiel z bambusa.

Obecna na rynku od 2008 roku firma PILATEN uważana jest za twórcę oryginalnej czarnej maski do twarzy, znanej jako wróg numer jeden zaskórników.  Maski azjatyckiej marki od 2016 roku są dostępne również w Europie, Kanadzie i USA. Cieszą się ogromną popularnością u osób z różnymi typami cery.


 


Brand inwestuje w najnowsze technologie i prowadzi nieustanne badania laboratoryjne, które mają na celu zapewnić najnowocześniejszą formułę dla wszystkich masek. PILATEN posiada bogaty katalog niezwykle zróżnicowanych produktów. Kosmetyki dedykowane są zarówno cerze tłustej, mieszanej, pozbawionej wigoru, ze skłonnością do powstawania zaskórników, jak i tworzenia się otwartych porów. Wśród szerokiej, ciągle rozrastającej się oferty marki, każdy znajdzie coś dla siebie.


 


Dobroczynne właściwości masek PILATEN na delikatną skórę twarzy, a także okolicę ust, oczu i szyi są niezliczone. Dokładnie opracowane receptury kosmetyków sprawiają, że cera staje się gładsza, świetlista, a zmarszczki ulegają znacznemu wygładzeniu.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów