Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Geek & Gorgeous

Geek & Gorgeous, marka stworzona z wielką miłością i pasją dla maniaków piękna takich jak jej założycielka. Produkty G&G wprowadzą Cię w świat naukowego podejścia do kosmetyków do pielęgnacji skóry. W swoim składzie zawierają zarówno popularne, sprawdzone formuły w wydaniu G&G, jak i unikalne formuły koncentrujące się na aktywnym składniku, które zdaniem firmy są niesamowite, a wciąż niedostępne na rynku (przynajmniej w UE). 


minimalna ilość substancji pomocniczych i wypełniaczyProdukty nie zawierają substancji zapachowych (ani sztucznych, ani naturalnych), barwiących ani wysuszającego alkoholu. Zminimalizowana jest też ilość substancji pomocniczych i wypełniaczy. W kosmetykach nie znajdziesz również stosowania pospolitych alergenów i wyciągów roślinnych, które dobrze wyglądają na opakowaniu, ale których wpływ na skórę jest wątpliwy z naukowego punktu widzenia. Firma nie dodaje również kontrowersyjnych składników (takich jak parabeny, siarczany czy oleje mineralne), Filozofia firmy opiera się bardziej na maksymalnym wykorzystaniu tego, co jest dobre dla skóry i minimalizowaniu ilości całej reszty.znana ilość substancji czynnych


Firma G&G przyznaje, że lubi naukę, lubi liczby i lubi substancje czynne, za którymi stoi porządna ilość badań udowadniających, że są dobre dla skóry. Lubi też przejrzystość i wierzy w inteligentnych geeków piękna, którzy czytają listy składników i chcą znać dokładną ilość głównych substancji aktywnych. Więcej nie zawsze znaczy lepiej, ale znajomość ilości zdecydowanie pomaga w podejmowaniu mądrych, świadomych decyzji dotyczących produktów.dzielenie sięCzęść zysków przekazywana jest dla tych, których nie stać na opiekę zdrowotną.


Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów