Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: ORIGINAL SOURCE

Original Source to marka kosmetyków do mycia ciała opartych na naturalnych roślinnych składnikach, które mają wyróżniać ją gamą oryginalnych propozycji zapachowych. Produkty firmy wolne są od parabenów, silikonu i triclosanu, a gliceryna w nich zawarta w całości pochodzi z roślin.

Kosmetyki Original Source produkowane są według przyjętej przez markę zasady „pack more in”, w celu zmieszczenia w jednej butelce jak najwięcej natury. Dlatego na opakowaniach niektórych z nich znajdziemy wyeksponowaną informację o ilości owoców wykorzystanych do produkcji jednej butelki kosmetyku.


Sygnowane marką Original Source kosmetyki posiadają certyfikat The Vegan Society (Towarzystwo Wegańskie, działające od 1944 roku). Oznacza to, że nie były one testowane na zwierzętach, a także nie znajdziemy w nich składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego. Dotyczy to nie tylko surowców, ale także procesu produkcji. Kosmetyk oznaczony tym certyfikatem musi być też wolny od składników roślinnych, które pochodzą z genetycznie modyfikowanych upraw. To dobra wiadomość dla miłośników zwierząt i osób dbających o środowisko naturalne.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów