Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Organix Cosmetix

Produkty z gamy CosmetiX Organix zawierają najlepsze certyfikowane substancje.

Organiczne kosmetyki Organix Cosmetix wykonane są z naturalnych składników, pochodzących z roślin uprawianych bez ingerencji chemicznych takich jak: zapłodnienie lub nawozy sztuczne. Aktywne składniki są otrzymywane w wyniku naturalnych i przyjaznych środowisku procedur (metody tłoczenia na zimno). Opakowanie produktu również jest produkowane bez zanieczyszczeń i podlega  recyklingowi.

Organix CosmetiX używa co najmniej 80% składników organicznych w każdym produktcie do pielęgnacji skóry, w niektórych produktach zawiartość składników organicznych to 90%. Odsetek ten jest znacznie wyższy niż wymagania  ECOCERT ®
Produkty z gamy CosmetiX Organix zawierają najlepsze certyfikowane substancje czynne z czołowych światowych laboratoriów, dostosowane do Twojej skóry. Dziś, coraz więcej z nas preferuje produkty ekologiczne, bez składników syntetycznych i chemicznych. Jednakże, jeśli chodzi o pielęgnację skóry Anti-Aging, wiele osób  nadal polega na  syntetycznych produktach kosmetycznych. Najnowsze osiągnięcia technologii pozwoliły w wiodących laboratoriach na świecie rozwijać zaawansowane, certyfikowane organiczne i naturalne składniki anti-aging. Organix Cosmetix z  powodzeniem łączy najlepsze z tych innowacji w pełnej produktów linii Anti-Aging do pielęgnacji skóry twarzy. Linia ta jest przeznaczona dla tych, którzy chcą cieszyć się tym co najlepsze ze świata kosmetyki organicznej  - aby osiągnąć młody, piękny, zdrowy i naturalny wygląd skóry poprzez używanie organicznych kosmetyków Anti-Aging. Oprócz czysto kosmetycznych korzyści, rośnie zrozumienie, że używanie produktów ekologicznych jest lepsze dla naszego zdrowia i  środowiska.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji