Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Natura Siberica

Marka Natura Siberica została stworzona w 2007 roku. Jest to pierwsza firma kosmetyków naturalnych w Rosji, której kosmetyki organiczne wykonywane są z dzikich ziół i roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu, gdzie rezerwaty przyrody z ich unikalną florą pozostały dziewicze. Czystość formuł jest gwarantowana przez europejskie certyfikaty ECOCERT i ICEA. Kosmetyki Natura Siberica zawierają rośliny zebrane w naturalnych warunkach ich wzrostu. Ta metoda zbierania ziół nazywa jest „Dzikim Zbiorem”. Taka sama metoda zbierania ziół, korzeni i owoców była używana przez naszych przodków od tysięcy lat. Unikalnym charakterem ziół, które rosną w naturalnych warunkach (bez zewnętrznej stymulacji, a więc nie zawierają żadnych szkodliwych substancji ) jest to, że takie rośliny zostały poddane naturalnej selekcji - tylko najbardziej wytrzymałe, silne rośliny , bogate w substancje odżywcze i składniki aktywne, są w stanie przetrwać.
Kosmetyki naturalne są otrzymywane ze składników pochodzenia naturalnego i nie zawierają żadnych zanieczyszczeń mogących zagrażać zdrowiu ludzkiemu oraz składników pochodzenia zwierzęcego . Nie są testowane na zwierzętach. Bazują na składnikach roślinnych takich jak olejki eteryczne, czyste witaminy, ekstrakty ziołowe oraz oleje, których skuteczność była udowadniana przez wieki. Umiejętnie dobrane kombinacje ziół wywołują nie tylko efekt kosmetyczny, ale również pomagają leczyć choroby skóry czy problemy z włosami. Produkty naturalne - olejki, korzenie, owoce itd. dostarczają skórze również wiele istotnych składników odżywiających. Oleje niektórych roślin mogą przynieść fantastyczne rezultaty. Badania naukowe potwierdzają, że naturalne substancje są lepiej tolerowane przez skórę niż substancje syntetyczno-chemiczne.


Pamiętajmy, że różnica pomiędzy preparatami naturalnymi a chemicznymi jest zasadnicza. Polega na tym, iż preparaty naturalne pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych natomiast chemiczno-syntetyczne pracują za skórę zakłócając jej naturalny rytm i wyłączając ją z procesów odnowy oraz często zawierają składniki rakotwórcze.

Zalety kosmetyków Natura Siberica:  • Wysoka aktywność dzikich roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu  • Nowoczesne preparaty o najwyższej zawartości składników roślinnych nie spotykanych w innych częściach świata i w inny produktów!  • Jakość jest potwierdzona przez znak ECOCERT oraz ICEA dla kosmetyków organicznych


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów