Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Orientana

Orientana - firma powstała z fascynacji ekologicznym stylem życia jak również Azji i zasad tradycyjnej medycyny naturalnej.  

Marka ORIENTANA powstała przy współpracując z najlepszymi kosmetologami , tak aby Polki mogły korzystać z dobrodziejstw azjatyckiej natury. ORIENTANA to linia kosmetyków naturalnych, ponieważ wg Twórców tej marki one najlepiej wspierają zdrowe życie i piękno. Kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, nie zawierają niedozwolonych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Nie znajdziecie w nich szkodliwej chemii, parabenów, ftalanów, parafiny, olejów mineralnych, pochodnych ropy naftowej, PEGów, SLS, sztucznych zapachów czy koloryzatorów.


 


Receptura kosmetyków oparta została o  tradycyjną medycynę azjatycką i nowoczesne zasady produkcji. Przy produkcji kosmetyków wykorzystywane są  tylko naturalne ekstrakty roślinne, które są przetwarzane w taki sposób aby nie utracić swoich cennych dla organizmu wartości. Składniki pochodzą z czystych ekologicznie rejonów Azji, a producent wnikliwie kontroluje dostawców surowców.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów