Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Sattva

Sattva oznacza jakość dobroci, pozytywności, prawdy, wartości, spokoju, kreatywności, konstruktywności, równowagi, pewności siebie, spokoju, cnotliwości, skierowanych w stronę Dharmy i Jnany (wiedzy).

Grupa Sattva - BombayBazaar została założona w 2009 roku przez Ashish Hinduja, której wizja była zawsze związana ze słowem Sattva. Wizja stanowi jeden prosty cel, którym jest zapewnienie ludziom zdrowego stylu życia z oryginalnymi indyjskimi produktami.

Naturalne kosmetyki są skierowane do wszystkich kobiet, bez względu na rodzaj skóry. Produkty oparte są na formułach ajurwedyjskich i tworzone na bazie olejów roślinnych pochodzących z czystych upraw. Nie znają parabenów i SLS, więc nie zakłócają równowagi nawet najbardziej wrażliwej skórze. Szeroka gama produktów naturalnych obejmuje: szampony, olejki do ciała, odżywki, balsamy, naturalne olejki eteryczne, kremy, olejki ręcznie robione, naturalne Wśród produktów jest neem, ashwagandha, tulsi, brahmi, róża indyjska, neroli, drzewo sandałowe, kurkuma, jaśmin, shikakai, reetha, narodowy kwiat Indii - Lotos i wiele innych. Podział dziwnie brzmiących składników jest ukryty w azjatyckich roślinach, które są mieszane z 5000-letnimi ajurwedyjskimi recepturami i ziołami, aby stworzyć najlepszy produkt.


.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów