Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: TRI-BIO

Firma TRI-BIO oferuje szeroki zakres ekologicznych, probiotycznych i naturalnych środków czyszczących przeznaczonych dla gospodarstw domowych, a także do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Zapotrzebowanie na te produkty wzrasta wraz z odnotowywanym na całym świecie zainteresowaniem produktami przyjaznymi środowisku. Produkty Tri-Bio psiadają certyfikat Ecolabel.


Środki są produkowane w Stanach Zjednoczonych. W celu obniżenia kosztów, są one sprowadzane hurtowo i pakowane w opakowania jednostkowe najbliżej właściwego miejsca sprzedaży.
W przeciwieństwie do większości ekologicznych produktów czyszczących, środki tej firmy charakteryzują się znakomitą siłą czyszczenia. Są to probiotyczne środki biologiczne, zawierające żywe kultury pożytecznych mikroorganizmów, a nie tylko nazywane BIO, co często się zdarza w dzisiejszych czasach.
Ceny są konkurencyjne względem cen wszystkich znanych marek oferujących środki czyszczące o silnym działaniu. Z tego powodu nasze produkty znajdziesz na półkach przeciętnego supermarketu, a nie tylko w drogich sklepach EKO, gdzie sprzedawana jest większość tego typu produktów.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów