AKCESORIA

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Woreczki do przechowywania mleka w lodówce lub zamrażarce

LN1

Nowy produkt

Produkt dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


45,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Woreczki do przechowywania pokarmu firmy Lansinoh,  są wstępnie sterylizowane, bez BPA, wykonane z bezpiecznego polietylenu - co oznacza, że do pokarmu nie dostaną się toksyny. Woreczki są szczelne, pomimo że wykonane bez substancji klejących. Można przechowywać je w logówce jak również zamrażarce, w pozycji leżącej lub stojącej. Posiadają one podwójne zamknięcie oraz miejsce na notatę np. z datą odciągnięcia pokarmu. Woreczki znajdują się w podajniku, co ułatwia dostęp i przechowywanie. Jest to idealny sposób na przechowywanie nadmiaru pokarmu i wykorzystanie go dopiero wowczas gdy zajdzie taka potrzeba, np. podczas nieobecności Mamy. Zamrożone mleko można bezpiecznie przechowywać przez okres 6 miesięcy. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. 

 


 

Sposób użycia:

Wyjmij  jeden woreczek z podajnika, oderwij pasek zabezpieczający u góry woreczka i otwórz go. Następnie delikatnie napełnij woreczek pokarmem. Przed zamknięciem należy usunąć nadmiar powietrza z woreczka, tak dokładnie jak to możliwe. Chwyć woreczek pomiędzy palec wskazujący a środkowy (jak nożyczki) i wyciśnij powietrze znajdujące się w górnej części woreczka w kierunku suwaka. Zamknij woreczek poprzez ściśnięcie pasków u góry. Wykonaj tę czynnośc dwa razy, aby upewnić się, że woreczek został szczelnie zamknięty. Przed zamknięciem woreczka odczytaj ilość mleka na wydrukowanej na torebce skali, zamknij torebkę i wpisz zawartość wraz z datą na etykiecie.

Rozmrażanie: 
Rozmrażaj stopniowo w lodówce lub w szybszym tempie, w temperaturze pokojowej. Możesz również rozmrażać pokarm umieszczając woreczek pod strumieniem ciepłej wody. Nie wkładaj woreczka do wrzącej wody ani nie umieszczaj w mikrofalówce. 

Zapoznaj się z przewodnikiem odnośnie korzystania z woreczków do przechowywania pokarmu umieszczonym wewnątrz opakowania. 


 

 Produkt:

  • bez BPA i BPS
  • szczelne
  • wstępnie sterylizowane
  • podwójny zamek dla bezpiecznego uszczelnienia
  • wygodny zapis na karcie powyżej obszaru wypełniania, aby wyeliminować potencjalne przebicie długopisem
  • wykonane z bezpiecznego dla żywności polietylenu (PE)
  • posiada miarkę
  • łatwy do opróżnienia
  • podwójne dno umożliwiające postawienie

Opinie

Napisz opinię

Woreczki do przechowywania mleka w lodówce lub zamrażarce

Woreczki do przechowywania mleka w lodówce lub zamrażarce

25 sztukProdukty powiązane