OLEJKI

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Kompozycja zapachowa Erotic - afrodyzjak

BM1

Nowy produkt

Zastosowanie:

afrodyzjak, zaburzenia seksualne, zmniejszone libido,

7 ml

 


 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nie ma punktów za ten produkt.


7,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kompozycja zapachowa "Erotic"  firmy Bamer. Firma BAMER oferuje w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku. Olejki Bamer posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, spełniają normy IFRA. Dodatkowo olejki eteryczne Bamer wpisane są do Rejestru Kosmetyków prowadzonego przez Instytut Medycyny Pracy. Olejki są starannie przebadane pod względem bezpiecznego stosowania ich na skórę. Mogą stanowić doskonały dodatek do kosmetyków. Silna koncentracja kompozycji, jak również brak rozcieńczenia olejków wyjaśniają wysoką wydajność oraz skuteczność  produktów w preparatach do zabiegów aromaterapeutycznych, inhalacji, kąpieli, masaży oraz dezynfekcji, odświeżania i aromatyzacji powietrza za pośrednictwem kominków, a także w saunach. Olejek jest w zaciemnionej, szklanej butelce, wyposażonej w pierścień gwarancyjny i kroplomierz.  Każdy produkt dopełniony jest także wielojęzyczną instrukcją i opakowaniem, gdzie znajdują się dodatkowo informacje o alergenach. Wyprodukowano w Polsce.


Sposób użycia:

Przed użyciem przeczytaj ulotkę (zdjęcie nr 2)

Kominek aromaterapeutyczny: wystarczy do napełnionej wodą miseczki dodać w zależności od wielkości pomieszczenia 5-10 kropli olejku lub kompozycji zapachowej, a następnie za pośrednictwem umieszczonej wewnątrz świeczki podgrzewać płyn.

Inhalacje: do naczynia z gorącą wodą dodać 5-10 kropli olejku, następnie okryć głowę ręcznikiem i wdychać parę. Oczy muszą być zmaknięte.

Masaż: do odmierzonej ilości nośnika (olej roślinny, bez sztucznych dodatków np. migdałowy, jojoba) dodajć 2-5 kropli olejku lub mieszanki (maks. z 5 olejków) i dokładnie wymieszać.

Kąpiel: do wypełnionej wodą wanny (temp. 37-38 C) dodać 10-15 kropli olejku. W celu podniesienia właściwości odżywczych można dodać 1 łyżkę miodu lub sól np. z Morza Martwego. Następnie zanurzamy ciało na 15-30 minut i delektujemy się kąpielą. Równie istotnym zaleceniem w przypadku kąpieli jest to, aby nie stosować wraz z nią środków myjąco-pieniących.

Więcej szczegółów i zastosowań olejków eterycznych znajdziesz tutaj tutaj.

Kompozycje zapachowe należy przechowywać szczelnie zamkniętą, w chłodnym i ciemnym miejscu, z dala od dzieci. Nie pić. Unikać kontaktu z oczami. Aby odświeżyć powietrze, nasycone kompozycją wkładki z materiałów umieszcza się w samochodzie, łazienkach, szafkach, szufladach. Do odparowania kompozycji w mieszkaniu, sypialni, biurze stosuje się kominki zapachowe, nawilżacze i odświeżacze powietrza a także odkurzacze zgodnie z instrukcją obsługi tych urządzeń. Kompozycje i olejki oddziałują na niektóre tworzywa sztuczne. Przed ich zastosowaniem w urządzeniach upewnij się, że producent dopuszcza kontakt tych urządzeń z olejkami i kompozycjami zapachowymi.


Kompozycja:

  • Olejek goździkowy - uznawany jest za łagodny afrodyzjak stosowany przy zaburzeniu strefy seksualnej i zmniejszeniu libido. Ma charakterystyczny, korzenny, piernikowy zapach. Pochodzi przede wszystkim z Afryki i Madagaskaru. Najbardziej charakterystyczne właściwości olejku to: antyseptyczne, przeciwbólowe, pobudzające. Zalecany jest przy reumatyzmie, artretyzmie, nerwobólach, przeziębieniu, rodnościach, rozwolnieniu, wzdęciach, zmęczeniu umysłowym, apatii, deprestii.
  • Olejek pieprzowy - ma właściwości rozgrzewające, ożywiające i podniecające, stąd traktowany jest jako afrodyzjak. Rozładowuje napięcia wewnętrzne. Kompozycje z jego udziałem można dodać do olejku roślinnego celem wykonania masażu, podobno może zdziałać cuda u obydwojga partnerów. W kompozycjach zapachowych stosowany jest w celu tworzenia głównej nuty zapachowej męskich wód toaletowych o orientalnym, korzennym profilu.
  • Olejek eukaliptusowy -ma odświeżający zapach, utożsamiany często z branżą spożywczą lub farmaceutyczną, być może za sprawą częstego dodawania aromatu eukaliptusowego do gum lub lekarstw. Jest łagodnie pobudzający a także przeciwbólowy. Wsazaniem do jego stosowania jest grypa, przeziębienie, kaszel, reumatyzm, zmęczenie mięśniowe oraz umysłowe, stany zapalne skóry.


Produkt:

  •  naturalny
  •  ekologiczny
  •  nie testowany na zwierzętach
  •  nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

Opinie

Napisz opinię

Kompozycja zapachowa Erotic - afrodyzjak

Kompozycja zapachowa Erotic - afrodyzjak

Zastosowanie:

afrodyzjak, zaburzenia seksualne, zmniejszone libido,

7 ml

 


 

Produkty powiązane