DOM

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Płyn do płukania TROPIKALNY

ZI11

Nowy produkt

 

 

1000 ml (1 l)

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


24,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom tropikalny zapach firmy Sylveco. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jest w 100% biodegradowalny, jego skład sprawia, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w przydomowej oczyszczalni ścieków

Produkt otrzymał SREBRO w plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego 2021

ZIELKO

Natura to najlepszy inżynier, chemik czy wynalazca. Kombinacja naturalnych składników zapewni idealną czystość w najważniejszym dla nas miejscu - NASZYM DOMU. Odpowiednie proporcja zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość.

BIODEGRADOWALNEWszystkie składniki produktów Zielko ulegają biodegradacji. Proces ten to rozpad substancji na proste związki, dzięki czemu mamy pozytywny wpływ na zachowanie środowiska naturalnego i zmniejszenie stopnia jego zanieczyszczenia. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nas świat dziś i w przyszłości. Zachęcamy jednocześnie do segregowania odpadów i umieszczania ich w odpowiednich kontenerach, oznaczonych kolorem żółtym, co pozwoli przekazać zużycie odpady do recyklingu.
SKUTECZNEŚrodek czystości sam w sobie MUSI skutecznie walczyć z brudem, osadem i tłuszczem. Nie ma potrzeby stosowania silnie chemicznych substancji aby dom był czysty. Wystarczy zaaplikować produkt Zielko na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!
PACHNĄCENasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych produktac z przyjemnością poczujemy WSPANIAŁE ZAPACHU w łazience i kuchni przed dłuższy czas.

Wyprodukowano w Polsce. 


 

Sposób użycia:

Dozowanie:

  • woda miękka 35 ml płynu,
  • woda średnio twarda 45 ml (nakrętka),
  • woda twarda 55 ml płynu.


 

Kompozycja:

  • Mydło potasowe


 Składniki (INCI):

woda, mydło potasowe, izopropanol, chlorek wapnia, lanolina, kompozycja zapachowa


 

Produkt: 

  • naturalny
  • biodegradowalny
  • skuteczny
  • pachnący
 

Opinie

Napisz opinię

Płyn do płukania TROPIKALNY

Płyn do płukania TROPIKALNY

 

 

1000 ml (1 l)

 

Produkty powiązane