OLEJKI

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Olejek eteryczny ANYŻOWY

BM4

Nowy produkt

Zastosowanie:

kaszel, przeziębienia, katar, grypa, zaburzenia trawienia, bóle stawów i mięśni, do pielęgnacji starzejącej się i zwiotczałej skóry

7 ml

 

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nie ma punktów za ten produkt.


7,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Olejek eteryczny  anyżowy  firmy Bamer, otrzymuje się przez destylację nasion z parą wodną. W medycynie ludowej znany był jako środek skuteczny przy dolegliwościach gastrycznych. Olejek anyżowy ma silne działanie, dlatego nie należy stosować więcej niż 2 krople na zabieg. Ma specyficzny słodkawy zapach, który nie każdemu przypada do gustu.

Właściwości:Zastosowanie:
 • antyseptyczne,
 • przeciwbólowe,
 • wykrztuśne

a

a

a

 • kaszel,
 • przebięzbienie,
 • katar,
 • bronchit,
 • grypa,
 • zaburzenia w trawieniu,
 • bóle wewnętrzne (także nestruacyjne),
 • zaburzenia krążenia

Firma BAMER oferuje w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku. Olejki Bamer posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, spełniają normy IFRA. Dodatkowo olejki eteryczne Bamer wpisane są do Rejestru Kosmetyków prowadzonego przez Instytut Medycyny Pracy. Olejki są starannie przebadane pod względem bezpiecznego stosowania ich na skórę. Mogą stanowić doskonały dodatek do kosmetyków. Silna koncentracja kompozycji, jak również brak rozcieńczenia olejków wyjaśniają wysoką wydajność oraz skuteczność  produktów w preparatach do zabiegów aromaterapeutycznych, inhalacji, kąpieli, masaży oraz dezynfekcji, odświeżania i aromatyzacji powietrza za pośrednictwem kominków, a także w saunach. Olejek jest w zaciemnionej, szklanej butelce, wyposażonej w pierścień gwarancyjny i kroplomierz.  Każdy produkt dopełniony jest także wielojęzyczną instrukcją i opakowaniem, gdzie znajdują się dodatkowo informacje o alergenach. Wyprodukowano w Polsce. Termin ważności 09.2019 r.


 

Sposób użycia:

Przed użyciem przeczytaj ulotkę (zdjęcie nr 2)

Kominek aromaterapeutyczny: wystarczy do napełnionej wodą miseczki dodać w zależności od wielkości pomieszczenia 5-10 kropli olejku lub kompozycji zapachowej, a następnie za pośrednictwem umieszczonej wewnątrz świeczki podgrzewać płyn.

Przykładowa kompozycja na kaszel:

- olejek anyżowy 2 krople

- olejek drzewa herbacianego 2 krople

- olejek cytrynowy 1 kropla

Inhalacje: do naczynia z gorącą wodą dodać 5-10 kropli olejku, następnie okryć głowę ręcznikiem i wdychać parę. Oczy muszą być zmaknięte.

Więcej szczegółów i zastosowań olejków eterycznych znajdziesz tutaj tutaj.

Kompozycje zapachowe należy przechowywać szczelnie zamkniętą, w chłodnym i ciemnym miejscu, z dala od dzieci. Nie pić. Unikać kontaktu z oczami. Aby odświeżyć powietrze, nasycone kompozycją wkładki z materiałów umieszcza się w samochodzie, łazienkach, szafkach, szufladach. Do odparowania kompozycji w mieszkaniu, sypialni, biurze stosuje się kominki zapachowe, nawilżacze i odświeżacze powietrza a także odkurzacze zgodnie z instrukcją obsługi tych urządzeń. Kompozycje i olejki oddziałują na niektóre tworzywa sztuczne. Przed ich zastosowaniem w urządzeniach upewnij się, że producent dopuszcza kontakt tych urządzeń z olejkami i kompozycjami zapachowymi. Stosowany do inhalacji jest skutecznym środkiem wykrztuśnym, usuwającym nadmiar śluzu z dróg oddechowych. Działa także kojąco w przypadku napadów kaszlu oraz zaziębienia. Pomaga przy depresji, nerwicę, migrenę, zaburzeniach snu.


Produkt:

 •  naturalny
 •  ekologiczny
 •  nie testowany na zwierzętach
 •  nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

Opinie

Napisz opinię

Olejek eteryczny ANYŻOWY

Olejek eteryczny ANYŻOWY

Zastosowanie:

kaszel, przeziębienia, katar, grypa, zaburzenia trawienia, bóle stawów i mięśni, do pielęgnacji starzejącej się i zwiotczałej skóry

7 ml

 

 

Produkty powiązane