DOM

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy

Nowy produkt

 

210 lub 420 ml

 

 

Certyfikat:

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


24,49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy firmy TRI-BIO, działa błyskawicznie i całkowicie w pomieszczeniach, w których przechowywane są śmieci, w toaletach publicznych, wnętrzach aut, siłowniach, szpitalach oraz w innych miejscach. Eliminuje również nieprzyjemny zapach obuwia. Zapewnia lepsze rezultaty niż większość nowoczesnych dezodorantów chemicznych i środków maskujących aromaty. Usuwa nieprzyjemne zapachy, nie maskując ich, lecz eliminując ich przyczynę. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających środków chemicznych. Nie zawiera substancji toksycznych.

Produkt o neutralnym pH, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach. Zalecany do stosowania w domach o różnych systemach kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym).


Sposób użycia:

Dobrze wstrząsnąć. Nanieść spray na czyszczoną powierzchnię, pozostawić do wyschnięcia. W celu umycia podłogi dodać 50 ml płynu do wiadra z wodą.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25˚C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.


Skład (INCI):

Probiotyczna formuła na bazie wody, żywe kultury mikroorganizmów, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, kompozycja zapachowa <5%: salicylan benzylu, cytronelol, lilial, linalol, benzizotiazolinon/metyloizotiazolinon.


Nie zawiera:

  • fosforanów,
  • chloru,
  • silnie działających rozpuszczalników,
  • substancji ściernych,
  • środków zapachowych,
  • barwników i GMO.

Opinie

Napisz opinię

Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy

Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy

 

210 lub 420 ml

 

 

Certyfikat:

Produkty powiązane