OLEJKI

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

Olejek eteryczny BERGAMOTKOWY

BM39

Nowy produkt

Zastosowanie:
do leczenia opryszczki, stanów w zapalnych skóry,  trądziku i łojotoku, wspomaga gojenie się ran i regenerację skóry, do cery tłystej, do leczenia depresji, apatii, stanów nerwicowych

 

7 ml

 

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nie ma punktów za ten produkt.


7,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Olejek eteryczny Bergamotkowy  firmy Bamer, uzyskiwany w procesie wyciskania skórki. Krzew o niejadalnych owocach, powstał z krzyżówki gorzkiej pomarańczy i cytryny. Nie wolno używać olejku z bergamoty na skórę przed wyjściem na słońce. Zawarte w olejku składniki mogą podnieść wrażliwośc skóry na światło słoneczne i doprowadzić do reakcji alergicznej.

Właściwości:Zastosowanie:
 • przepiękny, świeży zapach, rozpoznawalny w herbacie Earl-Grey
 • antyseptyczne,
 • antywirusowe,
 • regenerujące,
 • zalecany do cery tłustej
 • infekcje i stany zapalne skóry: opryszczka, liszaje,
 • trądzik,
 • grzybica,
 • łojotok,
 • wspomaga gojenie się ran i stanów zapalnych skóry,
 • do leczenia depresji, stresu, apatii
 • doskonały jako dezodorant - skuteczne działanie na bakterie powodujące rozkład potu i zły zapach skóry

Fi
rma BAMER oferuje w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku.
Olejki Bamer posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, spełniają normy IFRA. Dodatkowo olejki eteryczne Bamer wpisane są do Rejestru Kosmetyków prowadzonego przez Instytut Medycyny Pracy. Olejki są starannie przebadane pod względem bezpiecznego stosowania ich na skórę. Mogą stanowić doskonały dodatek do kosmetyków.
Silna koncentracja kompozycji, jak również brak rozcieńczenia olejków wyjaśniają wysoką wydajność oraz skuteczność  produktów w preparatach do zabiegów aromaterapeutycznych, inhalacji, kąpieli, masaży oraz dezynfekcji, odświeżania i aromatyzacji powietrza za pośrednictwem kominków, a także w saunach. Olejek jest w zaciemnionej, szklanej butelce, wyposażonej w pierścień gwarancyjny i kroplomierz.  Każdy produkt dopełniony jest także wielojęzyczną instrukcją i opakowaniem, gdzie znajdują się dodatkowo informacje o alergenach. Wyprodukowano w Polsce.


 

Sposób użycia:

Przed użyciem przeczytaj ulotkę (zdjęcie nr 2)

Kominek aromaterapeutyczny: wystarczy do napełnionej wodą miseczki dodać w zależności od wielkości pomieszczenia 5-10 kropli olejku lub kompozycji zapachowej, a następnie za pośrednictwem umieszczonej wewnątrz świeczki podgrzewać płyny.
Masaż:  do odmierzonej ilości nośnika (olej roślinny, bez sztucznych dodatków np. migdałowy, jojoba) dodać 2-5 kropli olejku lub mieszanki (maks. z 5 olejków) i dokładnie wymieszać. 
Przykładowa kompozycja na łuszczycę:
Do oliwki dodać:
- olejek bergamotowy 2 krople
- olejek lawendowy 1 kropla
- olejek rumianku rzymskiego 1 kropla

Kąpiel: do wypełnionej wodą wanny (temp. 37-38 C) dodać 10-15 kropli olejku. W celu podniesienia właściwości odżywczych można dodać 1 łyżkę miodu lub sól np. z Morza Martwego. Następnie zanurzamy ciało na 15-30 minut i delektujemy się kąpielą. Równie istotnym zaleceniem w przypadku kąpieli jest to, aby nie stosować wraz z nią środków myjąco-pieniących.

Przykładowa kompozycja na pocenie się:

- olejek bergamotowy 10 kropli- olejek lawendowy 5 kropli

Stosować codziennie przez 10 dni.

Więcej szczegółów i zastosowań olejków eterycznych znajdziesz  tutaj.

Kompozycje zapachowe i olejki eteryczne należy przechowywać szczelnie zamkniętą, w chłodnym i ciemnym miejscu, z dala od dzieci. Nie pić. Unikać kontaktu z oczami. Aby odświeżyć powietrze - wkładki z materiałów umieszcza się w samochodzie, łazienkach, szafkach, szufladach. Do odparowania kompozycji w mieszkaniu, sypialni, biurze stosuje się kominki zapachowe, nawilżacze i odświeżacze powietrza a także odkurzacze zgodnie z instrukcją obsługi tych urządzeń. Kompozycje i olejki oddziałują na niektóre tworzywa sztuczne. Przed ich zastosowaniem w urządzeniach upewnij się, że producent dopuszcza kontakt tych urządzeń z olejkami i kompozycjami zapachowymi.


Produkt:

 •  naturalny
 •  ekologiczny
 •  nie testowany na zwierzętach
 •  nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

Opinie

Napisz opinię

Olejek eteryczny BERGAMOTKOWY

Olejek eteryczny BERGAMOTKOWY

Zastosowanie:
do leczenia opryszczki, stanów w zapalnych skóry,  trądziku i łojotoku, wspomaga gojenie się ran i regenerację skóry, do cery tłystej, do leczenia depresji, apatii, stanów nerwicowych

 

7 ml

 

 

Produkty powiązane